poniedziałek, 20 lutego 2012

Króliczo

I znów zgodnie z obietnicą ;) Internet zdaje się mnie rozpieszczać i dał się odpalić, chociaż nawiedza mnie przykra konieczność przeinstalowania systemu na komputerze, której to czynności wręcz organicznie nienawidzę. No może nie samej czynności, ale późniejszej personalizacji i odkrywania co chwilę, że czegoś nie zgrałam przed formatowaniem i nie mam, a potrzebuję.

Dzisiaj będą króliki. Cztery. Dwa poczynione przez moją Madre, która wpadła w szał twórczy. Ja ze względu na pracę (ciężki miesiąc) wypycham, odrysowuję, wycinam, fastryguję a Matka szyje i upiększa. Lubię tak sobie siedzieć przy muzyce i dobrej herbacie i kraftować z mamuśką :) A co!

Tak więc króliki Matkowe dwa. Pierwszy zielony w kiecce pasiastej:Szafeczka w tle jest autorstwa Michelle z Miszelkowego Schowka, dostałam ją na wymiancę KGMiP'u pod hasłem "Grzęda" i faktycznie, są w niej przegródki na jajka. I ja ją uwielbiam :)

Drugi zaś królas jest błękitny, w niebieskich gaciach:
Zmodyfikowałyśmy z Madre stopy - wydawały nam się zbyt wielkie.
Filiżanka ze skrzydełkiem to jeden z prezentów gwiazdkowych.
Hiacynt w konewce z przeceny w Praktikerze :P
Oba króliczki już w ludziach.

Pozostałych dwóch, dysponuję jedynie takim zdjęciem - moja Niewiadomoco dostała je w prezencie i jeżeli mi obfotografuje wstawię zdjęcia dokładniejsze. Króliczy chłopiec (w czapce) ma dluuuugaśne uszy (prawie do kostek :P), dziewczynka - krótsze. Oba w pomarańczowo-żółto-biało-brązowych ciuszkach.Mała autoreklama.
Królika w dowolnej kolorystyce (ciałko i uszka) oraz tonacji (ciuszki), a także wersji (dziewczynka lub chłopiec) i szczególe (uszy krótkie bądź długie) można zamówić, pisząc na mojego maila. Cena 35zł + koszty wysyłki.

8 komentarzy:

 1. Króliki super zreszta Mysio też. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudne, słów mi zabrakło ......... kocham króliki:)
  Pozdrawiam cieplutko

  OdpowiedzUsuń
 3. no to praca wre :)
  czy dotarł prezent wymiankowy z grudnia?

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie wiem dlaczego dziewczynki u Ciebie bardziej mnie chwytają za serce. Chłopiec też ładny ale gdybym miała wybierać to bym brała zielone dziewczę:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetne królasy!
  Jak fajnie, że masz z kim pocraftować :o)

  OdpowiedzUsuń