czwartek, 22 grudnia 2011

Kawałek czwarty - ostatni.

Zastanawialiście się może kiedyś co wspólnego ze sobą mogą mieć:
a) wojownik - barbarzyńca
b) anioł
???
Otóż ja Wam powiem co - szablon wykrojny ;)
Na prośbę (błaganie, molestowanie, szantażowanie i wszelkie inne legalne i nielegalne formy nacisku) mojej najlepszej przyjaciółki - N, powstał Crux. Postać z "Siewcy Historii", którą N napisała niedawno. Z tego co wiem, podobał się, aczkolwiek zaskoczyło mnie jedno pytanie ze strony N: "A teraz powiedz mi JAK JA GO MAM PRZYCZEPIĆ DO KOMÓRKI???"
Cruxie wyszedł tak:


Natomiast anioł powędrował do WKKori w ramach wymianki świątecznej Koła Gospodyń Miejskich i Podmiejskich. Dzięki uprzejmości nowej właścicielki, mogę pokazać te cudne zdjęcia! Ptasior (z firmowym - autorskim zaszyciem w XXX które uwielbiam) był barwnym bonusem do anioła. Anioł miał mieć warstwy. Starałam się. Wyszedł tak.

Zadek:  :DTo zarówno wojowniczy, jak i aniołowy debiut. Oba uważam za udane, chociaż muszę stanowczo popracować nad anielskimi skrzydłami. N już zamówiła kolejną postać z "Siewcy..."
Dobra, będzie tego. Jutro caaaaaały dzień w pracy (9 - 21) a pojutrze Wigilia, a ja wciąż nieogarnięta i nie mam części prezentów. Niech mnie ktoś przytuli...

3 komentarze:

  1. Fantastyczne debiuty :) Pozdrawiam ciepło i wesołych świąt.

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo dziękuję Ci za przemiły komentarz pod moim Aniołem Stróżem :-) Życzę powodzenia w szyciu i życiu, no i przytulam ;-)

    OdpowiedzUsuń
  3. Ale pracowicie u Ciebie:) Anioł z ptaszkiem jest super;)))))))

    OdpowiedzUsuń